Abstraktní Monee: Originální obraz o rozměrech 55/55 cm


Popis produktu

Abstraktní Monee je originální obraz o rozměrech 55/55 cm, který je určen pro milovníky moderního umění. Jeho motiv KREIS SILBER je složen z různých prvků a barev, které spolu utvářejí harmonický celek. Obraz je vyroben z BAUMWOLLE a MDF, což zaručuje jeho odolnost a dlouhou životnost. Celkový rozměr obrazu je B/H: 55/55 CM.

Výroba

Obraz Abstraktní Monee je vyroben z kvalitních materiálů, které garantují jeho kvalitu. Na povrchu bavlněného plátna je aplikována barva technikou malby štětcem a spatulou. MDF deska slouží jako podklad, na který je plátno napnuté. Celý obraz je vyroben ručně a proto se může mírně lišit od fotografie na stránkách e-shopu.

Umístění obrazu

Obraz Abstraktní Monee je určen především do moderně zařízených interiérů. Vhodným místem pro jeho umístění je například obývací pokoj, ložnice nebo pracovna. Obraz lze zavěsit na zeď pomocí háčků, které jsou součástí balení. Díky unikátnímu motivu se bude hodit do kteréhokoli interiéru a svým vyjímečným vzhledem zaujme každého návštěvníka.

Cena a objednávka

Obraz Abstraktní Monee lze zakoupit v online obchodě Codina.cz. Cena produktu je stanovena na 5 990 Kč. Objednávku lze uskutečnit přes internetovou stránku nebo telefonicky. Pokud byste měli jakékoliv dotazy ohledně produktu, neváhejte nás kontaktovat.

Pro objednání klikněte na odkaz níže:

Abstraktní Monee

Technická specifikace

  • Rozměr: 55/55 cm
  • Barva: různé
  • Technika: malba štětcem a spatulou
  • Podklad: MDF deska
  • Plátno: bavlna
  • Hmotnost: 2,5 kg