Berlinger Haus Black Rose Collection – kombinovaná horkovzdušná trouba a fritéza s digitálním ovládáním (12 l)


Více než jen trouba či fritéza – multifunkční zařízení

Berlinger Haus Black Rose Collection je multifunkční trouba a fritéza v jednom. Tento moderní a kompaktní designový přístroj umožňuje připravit širokou škálu jídel a pokrmů. Trouba disponuje funkcemi nejen trouby a fritézy, ale také sušičky potravin. S jeho pomocí lze připravit mnoho různých jídel včetně hranolků, hamburgery, kuřecí stehna, ryby, zeleninu, muffiny, různé druhy masa, koblihy nebo chleby a mnoho dalších pokrmů.

Zdravější příprava jídla díky bezolejovému smažení

Berlinger Haus Black Rose Collection disponuje funkcí horkovzdušné fritézy, která umožňuje téměř bez použití oleje připravit rozmanité pokrmy. Tato funkce spočívá v principu rychle cirkulujícího horkého vzduchu, který dokáže nahradit použití oleje jako medium pro smažení. To znamená, že můžete připravit zdravější jídlo, bez nadbytečných kalorií a škodlivých látek.

Jednoduché ovládání a široká škála nastavení

Na velkém přehledném ovládacím panelu lze jedním stiskem zvolit z několika přednastavených programů. To vše lze snadno nastavit na LCD displeji, kde můžete zvolit požadovanou teplotu, čas vaření či fritování či sušení. Trouba umožňuje nastavit až 24 hodin, což zajišťuje, že můžete připravit jakýkoli pokrm bez obav, že by se vám nepovedl.

Kompletní příslušenství pro širokou škálu jídel

Berlinger Haus Black Rose Collection již obsahuje bohaté příslušenství, které je součástí trouby. Plech na pečení, rošt na sušení ovoce a zeleniny, fritovací košík nebo otočný fritovací válec a také otočná jehla na drůbež, všechny tyto doplňky vám umožní připravit opravdu nepřeberné množství nejrůznějších pokrmů a potravin.

Bezpečnostní prvky a stabilní umístění

Berlinger Haus Black Rose Collection disponuje několika bezpečnostními prvky, které zajišťují bezpečnost při používání. Trouba je vybavena ochranou proti přehřátí a pojistkou proti zapnutí s otevřenými dvířky. Přístroj také obsahuje automatické osvětlení vnitřního prostoru a pevné protiskluzové spodní nohy pro stabilní