Bílá látková rohová pohovka Kave Home Singa 296cm – dokonalý kousek pro váš obývací pokoj

Hledáte krásnou, prostornou a hlavně skutečně pohodlnou pohovku? Pravá třímístná rohová pohovka Singa od Kave Home nabízí vše, po čem toužíte a ještě navíc ve velice lichotivém a trendy přírodním bílém provedení. Na první pohled vás pohovka okouzlí svým elegantním designem, který se stane nadčasovou ozdobou každého moderního interiéru, a měkkými polštáři lákajícími k lenošení u filmu, či s knížkou v ruce.

Komfort na prvním místě

O tom, že je pohovka Singa skutečným expertem na komfort, vás přesvědčí možnost polohování nejen opěrky hlavy, ale také sedáku. Můžete si tak nastavit polohu podle vašich potřeb a vychutnat si dokonalý odpočinek. Na pohovce Singa si užijete nejen spoustu pohodlí, ale také dostatek prostoru. Díky rohovému provedení je pohovka velmi prostorná a nabízí více míst ke stání, což jistě ocení i vaši hosté.

Snadná údržba díky částečně snímatelnému čalounění

Praktickou vychytávkou, kterou jistě ocení všichni rodiče a také majitelé domácích mazlíčků, je částečně snímatelné čalounění pro snazší údržbu pohovky. Díky tomu se snadno zbavíte nečistot a prachu a můžete svou pohovku udržet v perfektní kondici po dlouhá léta.

Pokud jste se zamilovali do této krásné pohovky, neváhejte a pořiďte si ji ještě dnes. Navštivte stránku našeho eshopu a objednejte si bílou látkovou rohovou pohovku Kave Home Singa 296cm pravou za skvělou cenu. S touto pohovkou si užijete nejen spoustu pohodlí, ale také krásný design a nadčasový styl, který se hodí do každého moderního interiéru.

Doplňkové informace k pohovce:

  • rozkládací mechanismus: ne
  • typ pohovky: rohová
  • výška (cm): 83
  • šířka (cm): 296
  • hloubka (cm): 186
  • prostor na sedení (cm): 85 x 283
  • hloubka sedáku (cm): 60
  • celková hmotnost (kg): 99

Bílá látková rohová pohovka Kave Home Singa 296cm

Bílá látková rohová pohovka Kave Home Singa 296cm - detail rohu

Tento článek byl vytvořen ve spolupráci s eshopem Esrom.cz.