Bílá TREND šatní skříň ASIR – styl a praktičnost v jednom

Bílá TREND šatní skříň ASIR je moderní a praktický nábytek, který nabízí nejen dostatek úložného prostoru pro vaše oděvy, ale také stylový design, který se dokonale hodí do každého interiéru.

Skládá se z kovového rámu, který dodává skříni průmyslový vzhled a 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v bílé barvě. Skříň disponuje úložnými prostory pro všechny vaše oděvy včetně bot. Kovová tyč na kabáty a bundy, policový regál pro menší kusy oblečení a regály na boty v dolní části skříně a polici na klobouky nebo sezónní doplňky v horní části skříně jsou samozřejmostí.

Vzdušný design díky černým kovovým nohám

Kromě své praktičnosti a prostornosti vás nadchne i její design. Elektrostaticky práškově lakované kovové nohy s výškou 10 cm dodávají skříni lehký a vzdušný vzhled. Rozměry šatní skříně jsou 180 cm široké, 40 cm hluboké a 180 cm vysoké. Naprostá výška bočních poliček činí 40 cm.

Šatní skříň TREND ASIR je výbornou volbou pro ty, kteří hledají stylový a praktický nábytek. Jeho bílá barva a kovový ráf přináší průmyslový vzhled do vašeho interiéru. Navíc skříň lze připevnit ke zdi, což zvýší její bezpečnost. Pokud tedy hledáte praktickou a stylovou šatní skříň, TREND ASIR je tou nejlepší volbou.

Šatní skříň TREND ASIR

Použitý obrázek je pouze ilustrační

Pokud vás šatní skříň TREND ASIR zaujala, můžete si ji zakoupit na www.srovnavacnabytku.cz.