Bílý nátisk, černý rám – Závěsné zrcadlo WLL Matz s průměrem 60 cm

Minimalistický vzhled kulatého zrcadla Matz značky White Label Living dodá vašemu domovu eleganci. Tenký rám zrcadla je tvořen lakovaným kovem a je doplněn velkou zrcadlovou plochou. Matz se skvěle hodí do interiéru s dalšími kovovými prvky. Můžete ho pořídit v černé nebo mosazné barvě. Dostupné je také v oválném provedení.

Elegantní a moderní design

Zrcadlo Matz se skvěle hodí do moderně zařízených bytů i do klasických interiérů. Jeho minimalistický design vás okouzlí na první pohled. Zrcadlo je kruhového tvaru s průměrem 60 cm. Jeho černý rám vynikne na světlejších stěnách a dodá vaší místnosti ten správný šmrnc. Bílý nátisk na zrcadlové ploše dodá zrcadlu zajímavý efekt.

Výhodou zrcadla Matz je snadná montáž

Zrcadlo Matz je vybaveno přípravkami pro snadnou montáž na zeď. Díky tomu si s montáží poradí každý bez problémů. Dodávané přípravky jsou pevné a spolehlivé, takže se nemusíte bát, že by se zrcadlo nepřipevnilo správně. Naopak, zrcadlo Matz bude pevně a stabilně držet na zdi.

Závěsné zrcadlo WLL Matz je vhodné do různých prostorů

Díky svému designu se zrcadlo Matz hodí do různých prostorů. Vhodné je například do koupelny, kde si ho můžete pověsit nad umyvadlem. Díky vysoké kvalitě zrcadlové plochy si při každodenním líčení nebo broušení zubů užijete perfektní obraz. Zrcadlo Matz si však najde své místo i v obývacím pokoji, kde se hodí jako doplňkový prvek na stěnu. Své využití najde i v předsíni, kde si v něm můžete rychle zkontrolovat svůj outfit před odchodem z domova.

Srovnání cen a možnost koupě

Pokud se vám zrcadlo Matz líbí a chtěli byste ho pořídit, můžeme vám doporučit nákup na e-shopu srovnavacnabytku.cz. Tento e-shop nabízí široký výběr různých typů zrcadel, včetně zrcadla Matz od značky White Label Living. Cena zrcadla se pohybuje kolem 2 000 Kč. Výhodou tohoto e-shopu je možnost porovnání cen různých prodejců. Můžete si tak vybrat tu nejvýhodnější nabídku a ušetřit pěknou sumu peněz. Stačí kliknout na odkaz zde, a budete přesměrováni na stránku s námi doporučeným zrcadlem.

zrcadlo Matz

Závěr

Zrcadlo Matz od značky White Label Living je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a moderní design. Bílý nátisk na zrcadlové ploše a tenký černý rám dodávají zrcadlu zajímavý efekt. Montáž zrcadla je snadná a zvládne ji každý. Zrcadlo Matz se hodí do různých prostorů, jako jsou koupelny, obývací pokoje a předsíně. Pokud chcete tento kousek mít ve svém interiéru, doporučujeme vám nákup na e-shopu srovnavacnabytku.cz, kde si můžete porovnat ceny od různých prodejců.