Chytrý a stylový pracovní stůl s úložnými prostory GALGISAN v ořechovém provedení s bílými detaily


Chytrý a stylový pracovní stůl s úložnými prostory GALGISAN

Praktický a elegantní psací stůl v ořechovém provedení s bílými detaily

Psací stůl ořech/bílá je skvělým řešením pro každého, kdo potřebuje dostatek místa a úložného prostoru pro svou práci. S tímto pracovním stolem budou vaše dokumenty a další potřebné věci dobře uspořádány a na dosah ruky. Tento psací stůl nabízí 3 zásuvky a skříňku s dvířky, které poskytují mnoho úložného prostoru pro všechny vaše potřeby.

Výsuv pro klávesnici je součástí dodávky a jeho montáž je volitelná. To znamená, že pokud klávesnici nepotřebujete, není nutné ji připevnit a na stole získáte ještě více prostoru pro práci.

Rozměry stolu jsou [cm] 140 x 60 x 72 (š x h x v) a je to ideální velikost pro každého, kdo potřebuje dostatek místa pro práci a současně má omezený prostor v místnosti.

Barevné provedení ořech / bílá

Psací stůl ořech/bílá je krásný a moderní kus nábytku. Ořechové provedení je doplněno bílými detaily, které vytvářejí krásný kontrast a dodávají celému stolu eleganci. Barevné provedení ořech a bílá je krásnou kombinací, která bude skvěle vypadat v každém interiéru.

Stůl můžete snadno kombinovat s dalším nábytkem v ořechovém provedení s bílými detaily, nebo jej použít jako samostatný kus nábytku, který vynikne v každé místnosti.

Úložné prostory

Všechny vaše dokumenty, knihy a jiné potřebné věci najdou své místo v úložných prostorech tohoto pracovního stolu. Stůl je dělen na prostor se zásuvkami a na prostor s variabilní policí v krytu dvířek. Dokumenty tak budou v bezpečí a před zraky cizích lidí.

Krásným prvkem stolu jsou také policové prostory pod deskou, které poskytují rychlý a snadný přístup k vašim nejčastěji používaným dokumentům.

Psací stůl s rozličnými prostory a kontrastním barevným provedením je ideálním řešením pro každého, kdo hledá praktický a zároveň elegantní pracovní stůl.

Montáž

Stůl je snadno montovatelný a dodává se v jednom balení. Baleno je v kartonu s rozměry š/v/d 60 x 10 x 142 cm. Pokud si objednáte tento stůl, získáte skvělého společníka pro vaši práci, který bude fungovat prakticky i esteticky.

Více informací o tomto stolu naleznete na webových stránkách www.bestnabytek.cz, kde si jej můžete objednat za skvělou cenu.

Chcete-li mít svou práci pod kontrolou a potřebujete prostorný a estetický pracovní stůl, pak je Psací stůl ořech/bílá tou správnou volbou!

Obrázek ořechového psacího stolu s bílými detaily
Chytrý a stylový pracovní stůl s úložnými prostory GALGISAN v ořechovém provedení s bílými detaily