Dávkovač mýdla Nimco Lada měď – dokonalá kombinace funkčnosti a designu

Pro všechny, kdo chtějí mít krásně vyzdobenou koupelnu a zároveň praktické a funkční doplňky, je tu dávkovač mýdla Nimco Lada v krásné měděné barvě. Tento dávkovač mýdla je dokonalou kombinací funkčnosti a designu, který se hodí do každé moderní koupelny.

Nádobka keramická 300 ml

Tento dávkovač mýdla má nádobku o objemu 300 ml, což znamená, že do něj snadno vložíte tekuté mýdlo a nemusíte se obávat, že by vám mýdlo brzy došlo. Nádobku tvoří keramika, což zajišťuje pevnost a odolnost dávkovače.

Úchyt mosaz

Úchyt dávkovače mýdla Nimco Lada je vyroben z mosazi. Tento materiál je znám pro svou odolnost proti korozivním vlivům a nerezavění. Díky tomu bude váš dávkovač vypadat jako nový i po dlouhodobém užívání.

Pumpička plast

Pumpička na mýdlo je vyrobena z kvalitního plastu. Tento materiál je velmi odolný a zajišťuje, že pumpička bude velmi snadno ovladatelná a nebude se zasekovat. Díky tomu si můžete být jisti, že vám mýdlo vyjde vždy bez problémů.

Dávkovač mýdla Nimco Lada měď - dokonalá kombinace funkčnosti a designu

Povrch staroměď

Povrch dávkovače mýdla Nimco Lada je pokryt staromědí barvou. Tato barva vypadá velmi elegantně a zároveň je velmi odolná proti poškození a škrábancům. Díky této barvě bude váš dávkovač mýdla vypadat velmi luxusně a lahodit vašemu estetickému oku.

Nakupujte na Brega.cz

Přejděte na stránku produktu a objednejte si svůj dávkovač mýdla Nimco Lada ještě dnes. Díky svému vzhledu a funkčnosti je tím pravým doplňkem do koupelny.