Deska


Výškově nastavitelný stůl MODULUS, 1600×800 mm, bílý rám, černá

Výškově nastavitelný stůl MODULUS je moderní stůl, který se skládá z kvalitního a odolného materiálu. Má sice klasické rozměry 1600×800 mm, ale díky svému designu, který obsahuje výškově nastavitelnou desku, je velice univerzální. Díky tomu si můžete nastavit výšku podle svých potřeb a tím se vyhnout dlouhodobému sezení.

Popis produktu

Tento moderní stůl je vyroben z kvalitních materiálů. Jeho ram bílé barvy spolu s černou deskou, udávají moderní a elegantní vzhled. má rozměry 1600×800 mm a je vyrobena z kvalitního materiálu. Díky výškovému nastavení se stůl perfektně přizpůsobí Vašim potřebám – nastavit můžete výšku od 62 do 128 cm.

Navíc výškově nastavitelný stůl MODULUS umožňuje snadné přepínání mezi stáním a sezením, což je ideální pro osoby po operaci krční páteře, které se nechtějí příliš dlouho ohýbat. Díky tomu bude stůl vhodný do různých proskředí, kanceláří, domácích pracoven apod.

Vlastnosti produktu

Vlastnosti stolu zahrnují:

  • Výškově nastavitelnou desku s výškou 62-128 cm
  • Bílý rám a černou deskou
  • Kvalitní materiál
  • Moderní design

Výškově nastavitelný stůl MODULUS je vhodný do každého pracovního prostředí a bude působit velice moderně. Pokud chcete stůl, který se přizpůsobí Vašim potřebám a navíc bude mít elegantní design, pak je tento stůl pro Vás tou správnou volbou.

 Výškově nastavitelný stůl MODULUS

Nyní si můžete objednat výškově nastavitelný stůl MODULUS a začít si užívat jeho všechny výhody. Navíc, tento moderní a univerzální stůl je k mání za velice atraktivní cenu. Tak neváhejte a objednejte si svoji kopii již dnes!