Elegantní knihovna pro váš domov: Hanah Home Knihovna Reta bílá


Moderní a efektivní knihovna pro každý interiér

Hanah Home Knihovna Reta bílá je moderní knihovnou ze série Reta, která nabízí správnou kombinaci stylu a efektivity. Ať už potřebujete knihovnu pro váš obývací pokoj, ložnici, pracovnu nebo kancelář, Hanah Home Knihovna Reta bílá upoutá pozornost všech.

Tato elegantní bílá knihovna je vyrobena z melaminové nábytkové desky o tloušťce 18 mm, což zaručuje stabilní a pevnou konstrukci. Knihovna nabízí dostatečný úložný prostor v podobě polic, na které můžete ukládat knihy, rostliny, dekorace nebo drobnosti dle svého uvážení.

Specifikace produktu

Knihovna Reta je ideální volbou pro každého, kdo hledá moderní a efektivní knihovnu do svého interiéru. Tato knihovna je bílé barvy a nabízí moderní styl.

Materiálem, ze kterého je knihovna vyrobena, je melaminová deska, která má tloušťku 18 mm. Díky tomuto materiálu a pevné konstrukci je knihovna velmi stabilní a odolná.

Dispoziční rozměry knihovny Reta:

  • Šířka: 45 cm
  • Výška: 160 cm
  • Hloubka: 25,6 cm

Další produkty ze série Reta

Kromě Hanah Home Knihovny Reta bílé nabízí série Reta i další moderní a elegantní nábytek. Pokud hledáte další kusy nábytku pro váš byt, můžete pokračovat v prohlížení nabídky na webu Naradi-cz.cz.

Všimnete si zde dalších stylových kousků nábytku, které dodají vášmu domovu na eleganci a praktičnosti.

Závěr

Knihovna je nedílnou součástí bydlení. Pokud hledáte moderní, elegantní a efektivní kus nábytku, pak je Hanah Home Knihovna Reta bílá tou pravou volbou pro vás.

Díky svým rozměrům a dostatečnému úložnému prostoru můžete v knihovně ukládat knihy, rostliny nebo drobnosti dle svého uvážení. A pokud hledáte další kusy nábytku, můžete se podívat na další produkty ze série Reta na webu Naradi-cz.cz.