Hanah Home představuje žlutou komodu KAJA 140 cm pro osvěžení interiéru


Žlutá barva pro odvážné zákazníky

Hanah Home KAJA 140 cm je žlutá komoda navržená pro ty, kteří si troufnou na odvážné barevné kombinace. Hledáte výrazný prvek, který osvěží váš interiér? Pak je tato komoda právě pro vás.

Design i praktičnost

Komoda KAJA se skládá z korpusu v dekoru dubu a dvířek zásuvek a úložného prostoru výrazně žluté barvy. Tento zajímavý designový prvek osvěží váš interiér a dodá mu nový rozměr. Komoda má celkem čtyři zásuvky a úložný prostor s policí. Nad úložným prostorem se nachází ještě jedna otevřená police. To vše dává komodě všestranné využití od prádelníku po botník.

Praktické informace:

Komoda má kovové nožky, na kterých stojí a které usnadní úklid pod ní. Rozměry komody jsou Šířka: 140 cm, Výška: 86 cm, Hloubka: 40 cm a výška nožky je 15 cm.

Kvalita Hanah Home

Hanah Home je značka, která staví na kvalitě. Kromě vzhledu je důležité, aby byl nábytek funkční, odolný a dlouhodobě použitelný. Hanah Home to respektuje a díky pečlivému výběru materiálů můžete mít jistotu, že vám nákup bude sloužit mnoho let.

Kde si komodu KAJA 140 cm můžete zakoupit?

Nabídku Hanah Home komod můžete najít na stránkách Atcomplet.cz, kde najdete i model KAJA 140 cm.

Hanah Home KAJA 140 cm komoda

Komoda KAJA 140 cm je ideální volbou pro ty, kteří hledají výrazný prvek pro svůj interiér. Je to kus nábytku, který se vyjímečně hodí do všech prostorů od ložnice a obývacího pokoje až po chodbu. S Hanah Home KAJA 140 cm budete v každé domácnosti výrazným prvkem.