Hanah Home: Unikátní konferenční stolek Skull v hnědé barvě s délkou 80 cm


Jednoduchost jako forma krásy

Že jednoduchost je nestárnoucí formou krásy nemusíme nikoho přesvědčovat. Doklady této pravdy vidíme kolem sebe na každém kroku v přírodě, umění i módě. My věříme, že obzvlášť v bydlení jde o pravidlo číslo jedna. Moderní nábytek prostých tvarů a maximální funkce vás totiž nikdy neomrzí a dává vyniknout charakteristickým detailům.

Unikátní konferenční stolek Skull od Hanah Home je dokonalým příkladem tohoto pravidla. Jeho jednoduchá konstrukce výrazně vynikne díky detailu lebky v hlavní roli.

Hanah Home konferenční stolek Skull 80 cm hnědý

Odkaz na produkt: Hanah Home konferenční stolek Skull 80 cm hnědý

Design a kvalita

Jak už jsme zmínili, tvar konferenčního stolku Skull je nadčasový a designový kus do vašeho interiéru. Využití stožárů a jiných zdobek by jen rušilo harmonický tvar, který byl zvládnut tak precizně při použití lebky.

Stolek Skull se skvěle hodí do kanceláří i do domácích interiérů. Její rozměry jsou tak akorát pro široké využití prostoru, ani ne tak velký, aby obtěžoval druhé skříně, ani příliš malý, aby stál sám osamoceně.

Nábytek Hanah Home je zodpovědný nejen za design a pohodlí, ale i za náš svět. Je vyrobený z dřevotřísky potažené melaminem 18 mm a nohy z plastu. Tuto kombinaci lze běžně nalézt i u větších konferenčních stolků, malý stolek však takto silným materiálem získává na pevnosti.

Jak vybrat barvu?

Přestože konstrukce konferenčního stolku Skull není příliš složitá, jeho různé možnosti barev ho přizpůsobují různým vkusům.

Výběr barvy je důležitá záležitost při výběru konferenčního stolku. Můžete však být ujištěni, že s jakoukoliv barvou, kterou si vyberete, bude váš interiér profesionální a stylový.

Hanah Home konferenční stolek Skull 80 cm šedý

Konferenční stůlky Skull jsou k dispozici v bílé, černé, hnědé a šedé. Barvy se velmi hodí ke všem ostatním prvkům v místnosti.

Shrnutí

Konferenční stolky jsou často podceňovaným hráčem v návrhu prostoru. Je těžké si představit místnost, kde takový stůl chybí. Konferenční stůlky jsou ideálním způsobem, jak se připojit ke svému okolí a diskutovat o týchž věcech, které jsou pro nás důležité.

S Hanah Home konferenčním stolem Skull nabízíme jedinečnou, nadčasovou a účinnou strategii pro vaše interiéry. Můžete být si jistí, že koupíte kus, který se nezastará a zdobit bude váš interiér ještě mnoho let.