House Doctor Bílé závěsné světlo Gideon II nadchne vaše interiéry

Elegance, originalita a osobitost. To jsou tři hlavní znaky závěsné lampy Gideon. Jedinečný design kulatého stínidla s sebou přináší impozantnost a jedinečnost. Gideon je útulný zdroj světla a zároveň krásnou ozdobou. Stane se klenotem vašeho interiéru. Hodí se do moderních i klasických prostředí.

Popis produktu

Design: Závěsná lampa Gideon II

Barva: Bílá

Výška: 20 cm

Šířka: 35 cm

Průměr: 35 cm

Materiál: kov, sklo

Rozteč stropního krytu: 12 cm

Přívodní kabel: Veden bokem, není schován pod krytkou

ID produktu: 100224595

Značka: House Doctor

Výrobce: House Doctor

Žárovka: Není součástí balení

House Doctor Bílé závěsné světlo Gideon II

House Doctor Bílé závěsné světlo Gideon II

Údržba a čištění

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Detail lampa Gideon

Detail lampa Gideon

Závěr

Pokud hledáte jedinečné závěsné světlo, které dodá vašemu interiéru elegance a osobitost, pak je lampa Gideon II od značky House Doctor tou pravou volbou. Je vhodná do moderních i klasických interiérů a její unikátní design kulatého stínidla jistě nadchne každého. Můžete ji umístit nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo do ložnice. Pokud hledáte originální doplněk interiéru, rozhodně si tuto lampu nechte ujít. A nezapomeňte, že k balení není připočítána žárovka, kterou si musíte dokoupit sami.