IDZ Šatní skříň Alba se zrcadlem (250 cm) v bílé a Sonoma barvě dřeva

Šatní skříň Alba je funkční posuvná skříň, do které se vejde mnoho druhů oděvů. Šatní skříň lze umístit do ložnice nebo do předsíně. Prostorné police a tyč na ramínka vám pomohou s tříděním oblečení. Úchytky namontované na dveřích usnadňují používání a zrcadlo na prostředních dveřích místnost opticky zvětšuje.

VLASTNOSTI PRODUKTU:

  • kus nábytku v moderním stylu
  • zrcadlo
  • vysoce kvalitní laminovaná deska o tloušťce 16 mm
  • hrany kompletně zakončené dýhou ABS
  • hliníkové rukojeti
  • hliníková vedení + válečky na ložiskách

DODATEČNÉ INFORMACE: Nábytek je zcela nový, zabalený v původním obalu. Nábytek je dodáván v baleních pro vlastní montáž. Sada obsahuje jasný montážní návod a všechny potřebné prvky.

Pokud máte rádi moderní design, určitě si oblíbíte tuto šatní skříň Alba od značky IDZ. Její bílá a Sonoma barva dřeva dodává místnosti svěží a vkusný vzhled. Skříň nabízí dostatek úložného prostoru, abyste mohli snadno uschovat všechny vaše oblíbené kousky. Navíc její zrcadlové dveře nejenom vypadají stylově, ale také místnost opticky zvětšují.

Pokud máte problémy s tříděním a organizováním vašeho oblečení, tato šatní skříň vám pomůže vytvořit systém a minimalizovat chaos ve vaší ložnici. Skříň obsahuje police a tyč na ramínka, které vám pomohou udržet oblečení na svých místech a zorganizované.

Stavba šatní skříně Alba je velmi snadná. Sada obsahuje všechny potřebné prvky a montážní návod, který vám umožní sestavit skříň bez potíží. Navíc jsou všechny hrany zakončeny dýhou ABS, což zajišťuje, že bude mít skříň delší životnost a odolnost proti poškrábání.

Šatní skříň Alba se zrcadlem (250 cm) v bílé a Sonoma barvě dřeva

Šatní skříň Alba od IDZ je nejenom funkční, ale také stylovým doplňkem vaší ložnice nebo předsíně. Je vysoce kvalitní a odolná, a proto může být vynikající investicí do vašeho interiéru. Pokud hledáte nábytek, který se vejde do moderního stylu vašeho domova, neváhejte a pořiďte si tu zářivou šatní skříň Alba.

Zajímá vás tato šatní skříň Alba? Navštivte tuto stránku.