Kempingová skládací židle DUBLIN – pohodlná a praktická volba pro každou výpravu do přírody


Kempingová skládací židle DUBLIN

Pohodlná a praktická volba pro každou výpravu do přírody

Pokud rádi trávíte volný čas v přírodě, na kempování, na výletě nebo jen tak relaxujete v parku, určitě oceníte kempingovou skládací židli DUBLIN. Je vhodná pro delší výlety, do kempu i na další aktivity v přírodě. Je lehká, snadno přenosná a navíc je vybavená čtyřmi opěrnými nohami, které lze uchytit k zemi za použití stanových kolíků a tím významně zvýšit stabilitu.

Praktické využití

Židle nabízí pohodlné a stabilní posezení. Má zádové opěradlo a dvě opěrky sloužící jako opora rukou, v jedné je navíc zabudován držák na pití. To vám zajistí maximální pohodlí a zároveň vám umožní mít pití vždy po ruce.

Židle je lehce a rychle složitelná a zabere tak minimum místa. Balení obsahuje tašku s rozměrem 90 x 14 x 14 cm, do které se židle vejde. Váží pouze 2,3 kilogramů, takže ji můžete bez problémů nosit po vlastní ose.

Technické údaje

Rozměry židle jsou 52 x 43 x 85 cm, max. nosnost je 110 kg. Kempingová skládací židle DUBLIN je vhodná jak pro dospělé, tak i pro děti. Sílu potřebnou k rozběhnutí letních aktivit tak nemusíte hledat jinde.

Obsah balení

V balení najdete jednu kempingovou skládací židli DUBLIN, která je ideální volbou pro každého milovníka přírody a outdoorových aktivit.

Pokud hledáte praktický a pohodlný doplněk svého kempovacího vybavení, zaručeně si oblíbíte kempingovou skládací židli DUBLIN. Více informací o produktu naleznete na stránkách našeho e-shopu Isolund.cz, kde ji můžete také zakoupit.