Křeslo ANTIGUA Nox – pohodlí a krása pro vaši zahradu v medové barvě s malinovým melírem


Křeslo ANTIGUA Nox – pohodlí a krása pro vaši zahradu

Medová barva s malinovým melírem

Křeslo ANTIGUA Nox je širokou a pohodlnou volbou pro vaši zahradu nebo terasu. Vyrobené z přírodního ratanu, zaujme vás svou krásnou medovou barvou a hnědým ratanovým dekorem. Model je rovněž dodáván s pohodlnou poduškou, čímž se ještě více zlepší pohodlí při posezení.

Křeslo ANTIGUA Nox

Křeslo ANTIGUA Nox je navíc k dispozici v několika barevných variantách, včetně malinového melíru. Takže si můžete snadno vybrat ten, který se nejvíce hodí k vašemu stylu a zbytek zahrady.

Vysoká nosnost

Toto křeslo má také velmi dobrou nosnost. S kapacitou až 110 kg si můžete být jisti, že vydrží pohodlně a bezpečně ať už se na něm budete sami opalovat, nebo se v něm bude válet vaše kočka.

Křeslo ANTIGUA Nox

Rozměry

Křeslo ANTIGUA Nox je sice široké a pohodlné, zároveň však nezabere příliš mnoho místa. Jde o model s následujícími rozměry:

  • Šířka: 68 cm
  • Hloubka: 66 cm
  • Výška: 73 cm
  • Výška sedu: 43 cm

Takže víte, že si s tímto pohodlným křeslem můžete užít krásné dny na slunci.

Nakupujte křeslo ANTIGUA Nox na VybírejNábytek.cz

Křeslo ANTIGUA Nox je skutečně skvělou volbou, pokud hledáte pohodlné a krásné zahradní křeslo. A ještě lepší zpráva je, že si ho můžete snadno objednat na VybírejNábytek.cz. Navštivte naše webové stránky a vybírejte z naší široké nabídky úžasných zahradních křesel.

Koupit zahradní křeslo ANTIGUA Nox s malinovým melírem