Maxi postel z masivu Evropa v barvě dub s roštem ZDARMA v rozměrech 180 x 200 cm

Nová postel z masivu borovice o síle 25 – 28 mm. Postele nabízíme v provedeních olše, dub a ořech, které jsou mořeny a lakované průhledným bezbarvým lakem, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a bezproblémové udržování. Protože se postele vyrábějí z přírodního materiálu, může se vyskytnout drobný odstín v barvě. Postele jsou pevné a stabilní, což zaručuje jejich vysokou nosnost. Každá postel nese zátěž až 120 kg, u dvoulůžek-od šířky 120 x 200 cm až do 180 x 200 cm je celková nosnost 240 kg. Všechny naše postele jsou vyrobena s ohledem na maximální kvalitu, což zaručuje bezproblémové použití i při vysoké zátěži.

Lakování postele

Postele jsou lakovány bezbarvým ekologickým a zdravotně nezávadným lakem. Neobsahují žádné nebezpečné látky, které by mohly být pro člověka škodlivé. Navíc jim tento bezbarvý lak poskytuje ochranu proti každodennímu opotřebení a proti vlhkosti. Lak je tedy ideální pro zabezpečení vysoké kvality postele na mnoho let.

Rošt postele

Rošt postele je složen ze dvanácti příček, které jsou spojeny textilními pásky. Příčky roštu jsou z masivu borovice a mezery mezi nimi jsou cca 8 cm. Při výběru matrace taštičkové a bonelové je nutné mít mezeru mezi rošty max. 3 cm. Pokud je mezera větší, rizikem je, že se matrace propadne a nebudete si užívat opravdové pohodlí. Proto doporučujeme při výběru takovýchto matrací vložit do mezer mezi jednotlivými příčkami roštu další rošt, který tuto mezery zmenší na cca 3 cm.

Montáž postele

Samotná montáž postele je velmi jednoduchá. K postavení postele proti sobě stačí použít šrouby, zajišťovací matice a dřevařské kolíky. Poté mezi čela postele vložit na obou stranách potřebnou délku bočních stran postele, na kterých jsou zároveň namontované podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (od šířky 120 x 200 cm až 180 x 200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletního šroubení je i montážní klička, která pomůže při montáži.

Zároveň upozorňujeme, že rozměrové značení postele určuje velikost otvoru pro matraci.

Závěr

Naše postele se vyznačují nejen kvalitním materiálem, ale také precizní výrobou a jednoduchou montáží. Možnost výběru rozměrů, designu a barevného provedení Vám umožní jednoduché začlenění do Vašeho bytu. Prostě se nebudete muset bát, že by se neslaďovala s Vaším nábytkem. Vě