Nakupte si stylovou samolepku na zeď Life od Hanah Home v černé barvě

Chtěli byste svůj byt snadnou a nenáročnou cestou trochu oživit? Máte rádi životní slogany, které vás inspirují? Pokud ano, tak samolepicí dekorace Life vás zcela jistě nadchne. Samolepku jednoduše nalepíte na zeď či stěnu. Manipulace se samolepkami je snadná a rychlá, takže se nemusíte obávat, že byste si s ní nedokázali poradit.

Materiál a rozměry

Tato samolepka na zeď je vyrobena z vinylu, což zaručuje trvanlivost a odolnost. Rozměry samolepky jsou 58 cm na šířku a 60 cm na výšku, takže budete mít na své zdi nádhernou dekoraci, která ji bude krásně ozvláštnovat.

Jak použít samolepku na zeď

Manipulace s touto samolepkou na zeď je skutečně jednoduchá. Postupujte podle následujícího návodu a nic vám nezabrání v tom, abyste si zcela snadno a sama samolepku na zeď připevnili.

  1. Nejprve si pečlivě připravte místo, kam chcete samolepku nalepit. Toto místo musí být čisté a suché.
  2. V opačném pořadí odstraňte ochrannou fólii, která chrání samolepku. Dbejte přitom na to, abyste odstraňovali ochrannou fólii postupně a velmi opatrně, aby nedošlo k poškození samolepky.
  3. Aplikujte samolepku na místo, kde si ji přejete mít. Pokud potřebujete samolepku ještě přesunout, tak to není problém. Samolepka se snadno sundává a můžete ji umístit na nové místo.
  4. Přivařte a přitiskněte samolepku k povrchu, aby seděla co nejhladčeji a stála dobře.
  5. Až vše dokončíte, můžete se těšit z nového dekorativního prvku na vaší zdi.

Takže neváhejte a pořiďte si tuto stylovou dekoraci Life od Hanah Home, která vám dodá novou inspiraci do vašeho bytu. Koupit ji můžete na stránkách vybirejnabytek.cz.

samolepka na zdi Life od Hanah Home

Poznámka: Nechoďte hned moc blízko ke stěnám, aby samolepka dýchala a neztrácela své barvy.