Nový stůl Felix 480 od Falco – elegantní kombinace bílé a šedé


Psací stůl vhodný pro dětské i studentské pokoje

Psací stůl Felix od společnosti Falco je novinkou na trhu nábytku a oplývá jedinečným designem. Vyniká svými rozměry 120 x 55 x 76 cm, které nabízejí dostatek prostoru pro pohodlnou práci a studium. Stůl je ideální nejen do dětských a studentských pokojů, ale i do kanceláří nebo domácích pracoven.

Praktická zásuvka je tajnou zbraní tohoto stolu. Pojme nezbytné pomůcky, jako jsou psací potřeby nebo notebook a v případě potřeby je vždy budete mít po ruce.

Kvalitní materiál a snadná údržba

Stůl Felix je vyrobený z odolného lamina, které je velmi odolné a velmi snadné na údržbu. Proto se nemusíte obávat, že by stůl po několika týdnech či měsících používání ztratil na své kvalitě. Díky tomu vám dopřeje mnoho let spolehlivého a dobrého používání.

Dodávaný v demontu a s jednoduchou montáží

Stůl Felix od Falco je dodávaný v demontu a v balení najdete vše, co potřebujete pro jeho rychlou a bezproblémovou montáži. Montážní plánek vám pomůže sestavit stůl v několika jednoduchých krocích a během několika minut bude hotov a připravený k použití.

V současné době můžete stůl Felix zakoupit na webových stránkách společnosti Codina, kde si můžete vybrat ze dvou variant – bílá-grey a dub sonoma-béžová.

Zakoupíte doplňky a dekorace za samostatnou cenu

Vyobrazené doplňky a dekorace na fotografiích nejdou v ceně stolu a je nutné je zakoupit samostatně. Nicméně v současné době je možné vybírat z několika zajímavých kousků, které perfektně ladí s designem stolu a vytvářejí ucelený celek.

Celkově lze říci, že stůl Felix od Falco je vynikající a praktická volba pro každého, kdo potřebuje kvalitní psací stůl s dostatkem pracovního i úložného prostoru. Díky svému modernímu vzhledu ladí s jakýmkoliv interiérem a díky snadné údržbě i praktické zásuvce je ideální volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní a dlouho vydržící nábytek.