Otevíráme a ochutnáváme s šedým otvírákem na víno Zone Rocks

Jednoduchost a stylovost značky Zone se promítá i do jejich nejmenších produktů. Je tomu tak i u tohoto otvíráku z řady Rocks. Díky ocelové konstrukci bude otevírání vína rychlá věc.

Otvírák na víno Zone Rocks

Vinovou láhev dokážete otevřít během chvilky a bez námahy. Stačí jen vložit spirálu do uzávěru a postupně přidat tlak. Víčko se uvolní a vy si můžete připravit skleničku vína.

Otvírák na víno s designovým přístupem

Pokud jste spíše milovník moderního designu, šedý otvírák na víno Zone Rocks vás jistě zaujme. Svým minimalistickým vzhledem se dokonale hodí do každé moderně zařízené kuchyně.

Ocelový otvírák na víno

Vyberte si z mnoha barevných variant, které jsou přizpůsobeny aktuálním interiérovým trendům. Nová kolekce nabízí odstíny, jako je champagne, hnědá, zlatá nebo stříbrná.

Zkuste nové víno s otvírákem od Zone

Pro ochutnávání nových vín je tento otvírák ideální volbou. Díky rychlému otevírání si můžete snadno ochutnat všechny vaše oblíbené druhy vína. Navíc se tento otvírák stává skvělým dárkem pro všechny milovníky vína.

Víno a otvírák na víno

Není nic lepšího, než si vychutnat skleničku kvalitního vína po náročném pracovním dni. S otvírákem na víno Zone Rocks bude ceremoniál otevírání vína ještě jednodušší a mnohem elegantnější.

Prohlédněte si šedý otvírák na víno Zone Rocks na Velký Nábytek