Přenositelný a praktický RADOMI stolek s odejmoutelným tácem v elegantní nude růžové barvě

Mezi řadou nábytkových kousků je možné objevit takové, které vás okouzlí svým designem i praktičností. Jedním z nich je RADOMI stolek s odejmoutelným tácem v elegantní nude růžové barvě. Tento skvělý kousek nábytku si získal srdce mnoha lidí.

Skládací příruční stolek

Pokud jste na cestách, chystáte se na piknik, potřebujete sestavit stylovou kavárnu na vaší zahradě nebo potřebujete malý stůl na vaši pracovnu – právě pro tyto situace byl příruční RADOMI stolek stvořen. Tento přenosný, praktický a elegantní kousek nábytku se postará o plné servírování kávy a dalších dobrot. Stolek netrpí problémy s transportem – skládací provedení zajistí, že se vejde do jakéhokoliv auta a není problém jej i s tou nejtěžší bázní odnést na místo, kde jej nyní nejvíce potřebujete.

Jeho síla se ukrývá v praktické stránce

Přenosný stolek RADOMI je příspěvkem moderní doby a také dokonalou volbou pro ty, kteří potřebují variabilní prostor. Řešením plného servírování za přijatelnou cenu. Jeho síla spočívá v jeho praktické stránce. Pevně stojí na kovové konstrukci, která nese odnímatelnou vrchní tác. Tento tác je perfektní pro servírování kávy, předkrmů, dezertů nebo jakýchkoliv jiných pokrmů. Navíc se snadno očistí, takže ho můžete používat bez obav o jeho čistotu. Celková nosnost tohoto stolku je 8kg, což vám umožní přirozený pohyb.

Pokud chystáte párty…

Chtěli byste si užít večer s přáteli? Nebo stojíte před přípravou rodinného setkání? Tento stolek byste měli mít u sebe. Je perfektní pro přípravu drinků, poskytuje dostatek prostoru pro další cenné předměty a podporuje pocit relaxace. Navíc dýchá RETRO designem, což jej činí originálním a neokoukaným. Můžete si zakoupit i několik stolků v různých barvách a dodejte tak vašemu interiéru, terase nebo altánku novou energii.

Najdete ho na CODINA.cz.

Příruční stolek, nebo i multifunkční pomocník, kterého se vyplatí vždy mít po ruce

Radomi stolek není jen příruční stolek, ale i multifunkční pomocník. Naleznete využití v každé domácnosti, zejména pak v malých bytech, kde je těžké najít dostatek místa pro velký nábytek. Tento stolek tak nabízí klíčové řešení, kdy po svém použití jej lze snadno sklopit a odložit stranou. To vše s dodávkou v demontovaném stavu, hned připravený k využití. Záruka na tento stolek je 24 měsíců, takže se nebojte a využijte jeho potenciál na maximum!

RADOMI stolek

Radomi stolek je nejen praktický, ale také skvěle vypadá.