Ral Obývací stěna Paris 2 – Oslnivý kontrast bílého a černého lesku

Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného Evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Velké množství úložného prostoru, moderní design a kvalitní zpracování jsou hlavními přednostmi této sestavy. Celá sestava je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv. Systém otevírání (písty a panty) je také variabilní, jdou nastavit svisle i vodorovně.

Tloušťka nábytkové desky je 16 mm, přední strana je lakovaná ve vysokém lesku. Paty i ukotvení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky a šroubky do zdi, z důvodu rozdílných typů zdí.

Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru. Rozměry obývací stěny naleznete v druhé fotce.

Koupě obývací stěny

Pokud se rozhodnete pro koupi této obývací stěny, určitě nebudete litovat. Sestava je nejen krásná, ale také velmi praktická a poskytuje dostatek místa pro všechny vaše věci a potřeby. Naše společnost nabízí tuto obývací stěnu za skvělou cenu a s garantovanou kvalitou od renomovaného výrobce. Odkaz na produkt najdete zde: https://www.nabytekprozivot.cz/produkt/ral-obyvaci-stena-paris-2-bilo-cerny-lesk-2

Objednávku můžete provést jednoduše online a my vám nabídneme dopravu zdarma. V případě jakýchkoliv dotazů nebo problémů se neváhejte obrátit na naši zákaznickou podporu, rádi vám pomůžeme.

Závěr

Obývací stěna Paris 2 je pro všechny ty, kteří hledají praktický i elegantní nábytek, ideální volbou. Tato sestava kombinuje moderní design s dostatkem úložného prostoru a kvalitním zpracováním. Nebojte se být nároční a vyberte si to nejlepší pro svůj byt díky této nádherné obývací stěně.

Obývací stěna Paris 2

Paris 2 od firmy Ral

Chtěli byste si zlepšit své bydlení? Hledáte nábytek s moderním designem a zároveň dostatkem úložného prostoru? Pak by pro vás mohla být obývací stěna Paris 2 od firmy Ral tím pravým.