Ral obývací stěna SENSE 256 cm – elegantní kus nábytku v bílém lesku

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Ral obývací stěna SENSE 256 cm - elegantní kus nábytku v bílém lesku

Flexibilita a variabilita

Celá sestava je variabilní, každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní, jdou nastavit svisle i vodorovně.

Kvalitní materiály

Tloušťka MDF desky je 16 mm a čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií. Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí.

Detail obývací stěny SENSE 256 cm

Osvětlení

Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše. Tak si můžete vybrat osvětlení, které bude nejlépe vyhovovat vašim požadavkům.

Doprava a montáž

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici. Všechny díly jsou pečlivě zabaleny, aby nedošlo k poškození při přepravě. Sestavení obývací stěny není složité, pokud si nejste jistí, můžete ho nechat na profesionálech, kteří vám rádi pomohou.

Obývací stěna SENSE 256 cm v bílém lesku je kvalitním a designovým kusem nábytku, který zkrášlí každou moderní domácnost. Pokud si chcete dopřát eleganci a smysl pro detail, určitě sáhněte po této obývací stěně. Navíc, v případě potřeby osvětlení, lze si vybrat z mnoha variant a budete mít tak dokonalou atmosféru pro váš obývací pokoj.

Přejděte na stránku produktu a vyberte si svou oblíbenou variantu!