Recenze Actona Rozkládacího stolu Brisbane 75-115×75 cm v hnědém provedení


Rozkládací stůl pro klasickou jídelnu

Tento jedinečný kus nábytku je nezbytnou součástí jídelny inspirované klasikou. Stůl Brisbane je celý vyroben z gumového dřeva i po rozložení bude ideální pro malou kuchyň. Rozkládací jídelní stůl Brisbane má rovné nohy, které zdůrazňují klasický charakter tohoto stolu.

Specifikace:

  • Výška: 74 cm
  • Šířka: 75-115 cm
  • Hloubka: 75 cm
  • Materiál: dřevo

Tento stůl se velmi snadno rozkládá, takže se snadno přizpůsobí počtu hostů, kteří dorazí na večeři. Rozložením stolu se získává větší jídelní prostor, který však stále zůstává pod elegantním vzhledem stolu Brisbane.

Toto je ideální řešení pro klasické jídelny, které chtějí zachovat svůj styl, aniž by se musely vzdát pohodlí a praktičnosti.

Další výhodou tohoto stolu je jeho rozměr – 75-115 cm šířky, takže se snadno vejde i do menších místností. Jeho elegantní hnědé provedení dává stolu Brisbane unikátní vzhled, který si získá srdce každého milovníka klasického stylu.

Actona Rozkladací stůl Brisbane

Při každodenním používání je tento stůl snadno udržovatelný a odolný. Jeho kvalitní materiály zajišťují, že stůl zůstane v dobrém stavu i po několika letech častého používání.

Pokud hledáte kvalitní a praktický rozkládací stůl pro vaši klasickou jídelnu, stůl Brisbane je správnou volbou. Neotrávujte tedy své hosty nepohodlnými židlemi a stoly, když můžete mít elegantní a praktický stůl od Actona.

Můžete si tento stůl zakoupit na isolund.cz, kde vám jej ochotně doručí až do vaší kuchyně.