Recenze sprchové baterie Novaservis Metalia 55 s setem 150 mm chrom 55060L.0


Páková nástěnná sprchová baterie se sprchovým setem

Sprchová baterie Novaservis Metalia 55 s setem 150 mm chrom 55060L.0 je zajímavou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a praktickou sprchovou baterii. Jedná se o pákovou nástěnnou baterii s funkcí měniče koupelny na sprchu. Baterie disponuje také funkcí regulace průtoku vody a teploty.

V oblém designu

Sprchová baterie Novaservis Metalia 55 se setem 150 mm chrom 55060L.0 je navržena v moderním a elegantním designu. Svým kulatým tvarem baterie dokáže snadno zapadnout do každé koupelny. Baterie je k dispozici v chromovém provedení, což jí dodává šikovný a minimalistický vzhled.

V chromovém provedení

Baterie uchvátí každého svým luxusním vzhledem, díky chromovému provedení, snadno zapadne do každé koupelny a bude skvěle ladit s ostatním zařízením.

Rozteč baterie 150 mm

Minimalistický a moderní design se snoubí s prvotřídní kvalitou a funkčností. Sprchová baterie Novaservis Metalia 55 bude dokonale padnout do vaší koupelny. Rozteč baterie je 150 mm, čímž je zajistěno plynulé proudění vody a tím i maximální komfort pro uživatele.

Závěr

Pokud hledáte praktickou a moderní sprchovou baterii, která bude dokonale sladěna s vaším koupelnovým interiérem, jistě oceníte sprchovou baterii Novaservis Metalia 55 s setem 150 mm chrom 55060L.0. Neváhejte a klikněte na odkaz sprchová baterie Novaservis Metalia 55 a dopřejte si prvotřídní kvalitu a design.

Sprchová baterie Novaservis Metalia 55