Rozkládací rohová pohovka (levý roh) Leon – Bobochic Paris: luxusní variabilita pro váš obývací pokoj!


O krásné rohové pohovce Leon – Bobochic Paris

Kolekce pohovek Leon vás na první pohled zaujme svým jemným minimalistickým designem, který dodá vašemu obývacímu pokoji nadčasový nádech francouzské elegance.

Pohovku totiž můžete během pár vteřin rozložit na pohodlné lůžko pro neočekávané hosty i jiná příležitostná přespání. Zároveň pohovka poskytuje úložný prostor o rozměrech 131 x 59 x 23 cm.

Nábytek je nezbytnou součástí každého obývacího pokoje a proto se neváhejte rozhodnout pro pohovku Leon – Bobochic Paris, která může být skvělou volbou pro všechny, kdo chtějí spojit moderní vzhled s kvalitou a variabilitou spojenou v jednom kousku.

O značce Bobochic Paris

O značce, která stojí za touto nádhernou pohovkou, bychom vám chtěli říct pár informací. Tým designérů francouzské značky Bobochic Paris má více než 15 letou zkušenost v navrhování a výrobě stylového nábytku. Veškerá produkce probíhá v Evropě pod jejich přísným dohledem. Za každým kouskem stojí hodiny tvrdé práce, nasazení a maximální kreativity. Interiérový design a výroba nábytku je pro Bobochic Paris vášní.

Ilustrační video

Pokud vás zajímá více o této krásné rozkládací pohovce Leon – Bobochic Paris, můžete se podívat na ilustrační video, které vám přiblíží celý proces skládání a rozkládání.

Vyhovořte svým nárokům

Protože každý máme jiné požadavky a preference, můžete si vybrat z několika druhů materiálů a barev pro tuto rohovou pohovku Leon od Bobochic Paris. Určitě se vám podaří vybrat si takovou verzi, která bude dokonale vyhovovat vašim nárokům.

Vyberte si rohovou pohovku Leon – Bobochic Paris a dopřejte si svůj vysněný západoevropský styl!

náhodný obrázek
náhodný obrázek
náhodný obrázek
náhodný obrázek

Nenechte si ujít skvělou příležitost získat tu nejlepší kvalitu za nejlepší cenu a vynikajícího nábytku pro vás a váš interiér. Rozkládací rohová pohovka Leon – Bobochic Paris je tím pravým nábytkem pro ty, kteří hledají dokonalost a eleganci. Pokud vás zajímá více, navštivte webové stránky Crosta, kde najdete více informací a můžete si objednat tu nejkrásnější rohovou pohovku Leon – Bobochic Paris.