Sada 10 bavlněných ručníků AmeliaHome AMARI – světle zelená barva a různé velikosti

Když si po koupeli stačíte ruce a obličej ručníkem, je to velmi důležitý okamžik a záleží na kvalitě ručníku, jak se budete cítit a jak se bude vaše pokožka chovat. Pokud hledáte kvalitní a hebké ručníky, které budou dobře savé, sada bavlněných ručníků AmeliaHome AMARI je tou pravou volbou pro vás.

Značkové ručníky s UV ochranou

Tento bavlněný ručník od značky AmeliaHome je ušitý ze 100% bavlny, což zaručuje jeho nadýchanost, hebkost a vysokou savost. S gramáží 450 g/m2 má vysokou pevnost a do detailu propracovaný povrch, což zaručuje maximální komfort při použití.

Na ručníky AMARI je použita barva, která je ekologická a bezpečná pro dětskou pokožku s UV ochranou. To zaručuje, že ručníky nebudou ztrácet své barvy ani při častém používání a praní.

Tato sada ručníků obsahuje celkem 10 kusů v různých velikostech, takže vám budou k dispozici pro každodenní použití. Sada obsahuje 2 ručníky o rozměrech 70×140 cm, 4 ručníky o rozměrech 50×100 cm a 4 ručníky o rozměrech 30×50 cm.

Výhody bavlněných ručníků AmeliaHome AMARI

Textilní výrobky z bavlny jsou mnohem příjemnější na dotek než ručníky z umělých vláken. Bavlněné ručníky jsou jemné a hebké, takže vás při použití rozmazlí a nabídnou vám pocit luxusu.

Bavlněné vlákno má prokazatelně vysokou savost, což zaručuje maximální účinnost při vysoušení pokožky. Bavlna také velmi dobře absorbuje vlhkost, takže ručník zůstane po použití dlouho suchý a nepříjemný zápach se velmi rychle ztrácí.

Světle zelená barva je momentálně velmi populární a elegantní. Dává prostorům svěží a příjemnou atmosféru. Pokud se rozhodnete pro tuto barvu a kvalitní bavlněné ručníky od AmeliaHome AMARI, určitě neuděláte chybu.

Neváhejte a pořiďte si sada bavlněných ručníků AmeliaHome AMARI v této světle zelené barvě a užijte si pocit komfortu a luxusu v každodenním životě. Nakupovat je možné na této adrese.

Specifikace produktu:

  • Materiál: 100% bavlna
  • Gramáž: 450 g/m2
  • Barva: světle zelená

Sada 10 bavlněných ručníků AmeliaHome AMARI - světle zelená barva a různé velikosti
Sada 10 bavlněných ručníků AmeliaHome AMARI - světle zelená barva a různé velikosti