Stolní lampa s bambusovou konstrukcí a bílým stínidlem od Good&Mojo Kilimanjaro


Stolní lampa s bambusovou konstrukcí a bílým stínidlem od Good&Mojo Kilimanjaro Design

Design nejsou jen krásné návrhy. Jsou to především nápady a inovace! A těch je značka Good&Mojo plná.

Jedním z produkty této značky je stolní lampa s bambusovou konstrukcí a bílým stínidlem z kolekce Kilimanjaro Design. Tento kousek je k vidění na stránkách Nábyteklevněji.cz.

Nízký dopad na životní prostředí

Jejich světla pochází ze snadno udržitelných zdrojů a jejich výroba nijak neškodí životnímu prostředí.

Good&Mojo se snaží minimalizovat negativní dopad na přírodu. Proto používají bambusovou konstrukci, což je nejrychleji rostoucí dřevina. Za pouhý den vyroste až o 1 metr. A po uříznutí si vesele dorůstá dál. To znamená, že užitím bambusu jako materiálu se minimalizuje dopad na přírodu.

Charitativní činnost Good&Mojo

A tím dobro nekončí. Good&Mojo darují 5 % výdělku z každého prodaného svítidla na organizaci WakaWaka. Ta dodává solární osvětlení do zemí, ve kterých elektrika není samozřejmostí. Díky vašemu nákupu si tak na psaní úkolů mohou posvítit děti z Bangladéše, Rwandy nebo z Chile.

Společnost Good&Mojo nejen že přemýšlí o životním prostředí, ale také o pomoci druhým. Z každého prodaného svítidla darují 5 % výdělku organizaci WakaWaka, která se snaží dodat solární osvětlení do zemí, kde elektrika není na denním pořádku. Díky tomu se pomocí vašeho nákupu může rozsvítit světlo pro děti z Bangladéše, Rwandy nebo z Chile.

Stolní lampa s bambusovou konstrukcí a bílým stínidlem od Good&Mojo Kilimanjaro Design

Za takovou kombinaci designu, snadné udržitelnosti a charitativní činnosti se opravdu nemusíte stydět. Proto pokud hledáte kvalitní a udržitelné světlo pro váš stůl, zvažte nákup této stolní lampy s bambusovou konstrukcí a bílým stínidlem od Good&Mojo Kilimanjaro Design.