Styl, kvalita a prostornost: Nová skříň Falco Skříň Astana VI sonoma


Nová skříň Falco Skříň Astana VI Sonoma – styl, kvalita a prostornost

Falco Skříň Astana VI Sonoma s posuvnými dveřmi je skříň, která plní náročná kritéria nejenom v oblasti stylu, ale také v kvalitě a prostornosti.

Kvalita materiálů a konstrukce

Skříň Astana VI Sonoma je vyrobena z kvalitního lamina o síle 16 mm a hrany jsou ukončeny ABS lištou. Tento materiál dodává skříni vysokou odolnost proti poškození a zaručuje dlouhodobou životnost.

Vodící lišty jsou vyrobeny z odolného hliníku a splňují požadavky pro každodenní užívání. Díky tomu jsou posuvné dveře skříně velmi plynulé a snadno ovladatelné.

Zrcadlo pro optické zvětšení místnosti

Na dveřích skříně je nalepené zrcadlo, které místnost opticky zvětší a prosvětlí. Tato funkce je velmi výhodná zejména pro menší místnosti, které potřebují vizuálně zvětšit.

Dostatek úložného prostoru

Falco Skříň Astana VI Sonoma poskytuje díky svým rozměrům a konstrukci dostatek úložného prostoru. Skříň je velmi prostorná a díky posuvným dveřím je užitný prostor velmi přístupný.

Montáž

Skříň je dodávána v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů.

Cena a dekorace

Falco Skříň Astana VI Sonoma je k dostání na stránkách prodejce www.brega.cz. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Jak je vidět, skříň Falco Skříň Astana VI Sonoma splňuje náročná kritéria v oblasti kvality, stylu a prostornosti. Pokud hledáte skříň, která bude nejenom praktická, ale i krásná, s tímto modelem rozhodně nemůžete udělat chybu.