Rubriky
Ondrášek

Tipy na zařizování moderní předsíně

Když přemýšlíte o zařízení vaší moderní předsíně, zamyslete se nad tím, co skutečně potřebujete a na čem vám nezáleží. Doplňte to, co je pro vás důležité. Pokud máte společenský život a rádi pozvete své přátele, udělejte si prvotní úkol: kde budou své boty a kabáty uložit? Několik skromných stojanů bude stačit. Myslete na to, aby byly dostatečně velké pro všechny boty vašich hostů.

Chcete-li ve vaší předsíni dosáhnout elegantního dojmu, je dalším krokem zvolit si správnou dekoraci. Kromě klasických obrazů mohou doplňky jako stojan na klobouky a odkladače pro proutěné tašky dodat celkovému designu osobitost. Pravidelné údržbě také neuškodí – vymazlený čistý prostor bude lahodit oku každého hosta.Nenechte si ujít ani světlo! Správným světlem můžete docílit magické atmosféry pomocí lampiček v moderním stylu nebo nastavení několika tělových reflektorů. Na stropě mohou být zavěšeny lustry, které dodají interiéru omračující efekt. Nezapomeňte také na dobrou izolaci proti hluku!

Pokud jste se rozhodli pro barevnou paletu, doporučujeme vybrat neutrální odstíny – takové barvy se budou hodit každoročně, bez ohledu na trendy. Nezapomeňte také na praktičnost – uspořádat poličky efektně a prakticky současně jde o ruku v ruce s funkčnostmi úložny mohou vašim návštěvám nabídnout pohodlí i pohodu. Jakmile budete moci dekorace dokonale sladit s nábytkem, budete pyšní, že jste dokázali tento kreativní proces s úspěchem!