Vysoce kvalitní čalouněná postel SAFIRO Boxsprings s rozměry 160 x 200 cm v barvě Nube 45


Popis produktu

Vysoká čalouněná postel SAFIRU typu boxspring v rozměru 160 x 200 cm. Tento typ postele se vyznačuje svou výškou a čalouněním, které dává posteli luxusní vzhled. Boxspring postele jsou oblíbené zejména díky vysokému komfortu a odskokovému efektu, který dokáže do postele vnést pocit lehkosti a uvolnění.

Postel SAFIRO Boxsprings má jako dvoulůžko rozměry 160 x 200 cm. Je čalouněná v elegantní barvě nube 45, která skvěle ladí s ostatním interiérem. Celkově působí velmi měkce a harmonicky.

Výhody postele SAFIRO Boxsprings

Mezi výhody této postele patří:

Komfort – boxspring postele disponují vynikajícím odskokovým efektem, díky čemuž se vám bude spát mnohem pohodlněji. Zároveň bude vaše páteř dostatečně podpřena.

Stabilní konstrukce – díky své konstrukci se tento typ postele vyznačuje vysokou stabilitou. Můžete se na ni spolehnout, že bude dlouho vydržet.

Estetický vzhled – postel SAFIRO Boxsprings svým vzhledem dodá do vašeho interiéru pocit luxusu a harmonie. Čalounění v barvě nube 45 působí celkově velmi elegantně.

Jednoduchá údržba – postel je snadno udržovatelná a lze ji snadno čistit.

Odkaz na produkt

Pokud vás postel SAFIRO Boxsprings zaujala a rádi byste se na ni podívali více detailněji, odkaz na produkt najdete zde: calounena-postel-safiro-boxsprings-160-x-200-cm-barva-nube-45.

Fotografie postele SAFIRO Boxsprings

Fotografie postele SAFIRO Boxsprings

Jak již můžete vidět na fotografii, postel SAFIRO Boxsprings je velmi elegantní a moderní, která by se skvěle hodila do každého ložnice. Pokud na postel budete dbát a správně ji udržovat, bude vás dlouho a spolehlivě sloužit.